Eskipazar Hurdacı

Eskipazar Hurdacı Hurda Alımı Eskipazar hurda alan yerler konusunda Eskipazar Metal Hurda olarak sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Hurdacılık ve hurda alımı bu noktada belirleyici bir rol onar. Sizin için artık işlevini yitirmiş olan metal tüm eski ürünler, yenilenerek tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir. İşte tam da bu konuda sizlere destek üzere olmak için bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmekte fayda görüyoruz. Eskipazar çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon sökümü konusunda uzman ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Kentsel dönüşüm çerçevesinde hurda karşılığında bina yıkımı yapıyoruz. Ayrıca fabrika sökümü ve tesis sökümü, yıkım ve kırım işleri yapmaktayız. Bir telefon ile hurdalarınızı kapınıza gelerek adresinizden alan Eskipazar Metal Hurda hassas terazi kantar ile tartarak hurdanızı alır ve ödemenizi nakit yapmaktadır. Hurda alım satım işleri yapan Eskipazar Metal Metal Geri Dönüşüm firması olarak ilçe bazında hurdacı arayışınız için taleplerinize cevap veriyoruz. Hurda fiyatları konusunda Eskipazar Metal Hurdacılık olarak online maden hurda fiyatlarını takip ederek günlük fiyatlarımız değişmektedir. Eskipazar Hurdacı Hurda Alımı
Eskipazar Hurdacı Hurda Alımı

Eskipazar Hurdacı Hurda Alımı

Eskipazar hurdacılar konusunda sektör bilinci oturmuş olan Eskipazar Metal Metal Geri Dönüşüm olarak, buzdolabı motoru(ekovat), akü hurdası, soyulmuş veya soyulmamış kablo bakır hurdası, fabrika tesis ve çatı hurdası, iş makinesi hurdası, elektronik hurdası, şantiye konteyner hurdası alımı, klima kombi, kombi petek hurdası, kağıt hurdası, teneke kutu hurdası, ikinci el malzeme alım satımı yapıyoruz. İlstanbul’un ilçeleri bazında en yakın hurdacı aramayın! Bizi arayın hemen gelip hurdalarınızı peşin ödeme yaparak alalım. Eskipazar genelinde adresten hurda alımı yapıyoruz. Hurda bakır fiyatları konusunda hurda alımı yapan en yakın hurdacı nerede diye düşünmeyin! Bizi aradığınızda hurdalarınızın büyüklüğüne ve kapasitesine göre belirleyeceğimiz araçlarımız ile gelip hurdalarınızı alıyoruz. Hurdacı eskici arıyorsanız biz buradayız. Satın alınan eşyalar belirli bir süre sonra bozulabilir, veya kırılma gibi durumlar yaşandığı için kullanılamaz hale gelebilir. Nitekim unutmamalısınız ki tüm eski eşyalar geri dönüşüme tabi tutulmaktadır.  Demir, alüminyum, eski dolap, beyaz eşya, fabrika hurdaları ve diğer tüm metal eşya guruplarını hurdacılara vererek, değerince ücret almanız mümkündür. Ücretten ziyade buradaki en temek amaç bu tarz ürünlerin fazlalık yaratmayıp, geri dönüştürülebilir hale getirilmesidir.

Eskipazar Hurda Alımı

Eskipazar’te ikamet edip de yukarıda listelediğimiz ve benzer ürünleri elinden çıkarmak istiyen vatanşlarımız için hizmet veriyoruz. Eskipazar Metal Hurdacılık olarak tüm eskiyen eşyalarınızı değerinde satın alarak , yıllardır geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz. Eskipazar hurda alımı konusunda merak ettiğiniz tüm sorular için iletişim hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Örneğin eskiye bulaşık makinası alım ücreti hakkında veya diğer ürünlerin fiyatlandırılması hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Eskipazar hurda alımı konusunda sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Eskipazar Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hurda alımı yapıyoruz. Yankın merdiveni sökümü ve hurda alımı yapıyoruz.  

Eskipazar Alimünyum Hurdası

Alüminyum; Kolayca bulunabilmesi, işlenmiş halinin fazlaca dayanıklı olması, kolayca şekle sokulabilir olması, yüksek korozyon direncine sahip olması ve en önemlisi de kolaylıkla geri dönüştürülebilir olması sebebiyle birçok farklı sektör dalında ve milyonlarca üründe kullanılmaktadır. Isıyı emme özelliğine ek olarak kolay soğuyabilmesi sebebiyle başta soğutma sistemleri olmak üzere, parlak görüntüsünün yardımıyla dekoratif amaçlı eşyalarda ve hatta yüksek dayanıklılığı ve kolay işlenebilirliği sayesinde havacılık ve uzay sektöründe de bolca tercih edilen bir metaldir.
Alimünyum Hurdası

Eskipazar Alimünyum Hurdası

Alüminyum Hurda, neredeyse 100 yıldır geri dönüşüme uğrayarak tekrar tekrar kullanıma sunulmaktadır. İnanılmaz bir şekilde, bugün kullanılan alüminyumun neredeyse %75’i geri dönüşümden kazanılarak tekrar kullanıma sunulmuştur. Geri dönüştürülen alüminyum, ilk haline göre hiçbir özelliğini kaybetmeden eski haline dönebiliyor ve ilk üretiminde kullanılan enerjinin sadece %5’i kullanılarak geri dönüşüme kazandırılıyor. Sonsuz geri dönüşüm uygulanabilmesi sebebiyle sektörde muhteşem bir metal olarak ön plana çıkıyor. Tabii bu alüminyum hurdalar ayrıştırılırken belli süreçlerden geçiyorlar. Öncelikle içecek kutuları, folyo tepsileri ve aerosoller tipik olarak evlerden veya çelik gıda kutuları da dahil olmak üzere diğer yiyecek ve içecek ambalajlarıyla karıştırılmış teneke kutulardan toplanıyor. Geri dönüştürülebilir malzemeler, sınıflandırıldıkları yerel bir atık aktarma istasyonuna veya malzeme geri kazanım tesisine götürülüyor.

Eskipazar Bakır Hurdası

Bakır hurda, içerisinde bakır kullanılarak üretilmiş her türlü araç gerecin kullanım ömrünü tamamladıktan sonra geri dönüşüm için toplanmış halidir. Bakır neredeyse %100 oranında geri dönüştürülebilir bir metaldir. Bu yüzden geri dönüşüme kazandırılması önem arz eden bir üründür. Bu da bakır hurdaların değerini daha da yükseltmektedir. Günümüzde, Amerika Birleşik Devletleri’nde, halihazırda kullanımda olan bakırın yarısından fazlası geri dönüşüm yoluyla piyasaya kazandırılmış bakırdan gelmektedir.
Bakır Hurdası

Eskipazar Bakır Hurdası

Eskipazar Demir Hurdası

Demir hurdası ile iyi demir hurda arasında değişen bir seyir gösteren tüm demir hurda gruplarının bir araya gelerek oluşturduğu hurdalara  demir hurda adı verilir. Bu hurda sınıfı aslında tek bir çeşit demir hurdasından oluşmamaktadır. Demirlerden oluşan kaba hurdalar ve iyi hurdalar arasında kalan ürünlerden oluşmaktadır.  Demir hurda sınıfının demirlerden oluştuğunu ayrıca belirtmek gerekmiyor ancak demir metali hakkında bazı bilgiler sunmak daha doğru bir yaklaşım olur. Demir doğada en fazla bulunma oranı olan metaldir. Yalnız demir doğada serbest şekilde bulunmamaktadır. Kullanım alanı çok fazladır. Ekstra demir hurda demirin yapısal özelliklerinden kaynaklı olarak oluşan bir hurda sınıfıdır. Demirin alaşımlarda yer alabilmesi ve çoğu bileşiğin yapısında bulunabilmesi vazgeçilmez olmasını sağlamaktadır. Demirin kolayca istenilen şekillere getirilebilmesinin sonucu olarak levha şeklinde ya da tel şeklinde kullanılabilmesini sağlamaktadır.
Demir Hurdası

Eskipazar Demir Hurdası

 

Eskipazar Çelik Hurdası

HURDA işlenmiş demirin geri dönüşüm adıdır. Çelik hurdası piyasasında genellikle iki tip uluslararası standard kullanılır. Bir tanesi HMS olarak adlandırılan Avrupa satandardıdır. HMS, HMS 1 ve HMS 2 olarak temel iki gruba ayrılır.HMS 1’in HMS 2’den tek farkı galvanizli ve oksitlendirilmiş çelik içermemesidir. İkinic standard is Rus standardıdır ve GOST olarak tanımlanır.

GOST standardında demir çelik hurdası A3 adı altında ve GOST 2787-75 özelliklerinde ithal edilir. Rus standardında A3 GOST 2787-75 Avrupa standardında HMS ½ (80/20)’ye eşdeğerdir ve genellikle 10-14% oranında 4-6mm, kalanı ise 6mm üzerinde olan çelik hurdasını temsil eder.

Çelik Hurdası

Eskipazar Çelik Hurdası

Eskipazar Prinç Sarı Hurdası

Pirinç sarı hurdası çok dayanıklı bir madendir bakır hurdası ve çinko hurdası karışımı ile elde edilmektedir genelde musluk, vana ve su saati yapımının yanı sıra hava ile çalışan malzemelerin çoğunda ve sanayi işlerinde kullanılmaktadır. Eskipazar Metal hurdacılık olarak her türlü prinç sarı hurdalarınızın alımı yapılmaktadır. Adına sıklıkla sarı veya sarılar denilen fakat asıl materyali bir metal olan pirinçten yapılan bu malzeme türü bir bakır ve çinko alaşımıdır. Bu alaşım sarı, altınımsı ve parlak görünür. Pirinç materyalinden neredeyse tüm alanlarda faydalanılmaktadır. Bunun sebebi ise birçok iyi özellikleri bulunmasıdır örneğin korozyon oluşumunun meydana sarı mamüller sarı metal sarı sac  gelmemesi, dayanıklılığı, iletkenliği veya birçok kimyasal avantajları bulunması vs. gibi.
Prinç Sarı Hurdası

Eskipazar Prinç Sarı Hurdası

Eskipazar Beyaz Eşya Hurdası

Ev, ofis, otel, fabrika, kafe, restoran ve benzeri alanlarda yaşamı kolaylaştıran beyaz eşyalar, gelişmiş özellikleriyle uzun yıllar kullanılabiliyor. Ömrünü tamamlayan ürünler bir noktada kullanılan her alanda atıl duruma çıkıyor, yüke dönüşüyor. Hurda beyaz eşya olarak tanımlanan bu ürünler, sizin için ihtiyaç dışı hatta belki çöp olarak değerlendirilirken geri dönüşüm zinciri için değerli parça kabul ediliyor. İstanbul beyaz eşya hurdası alışverişinde inanılmaz gelişmiş, merkez görevi üstlenen bir ağa sahip. Artık kullanmadığınız, ıskartaya çıkan ürünlerinizi çöpe atmak yerine elektronik hurda alımı yapan firmalara satabilir, gelir elde edebilirsiniz.
Beyaz Eşya Hurdası

Eskipazar Beyaz Eşya Hurdası

Eskipazar Kablo Hurdası

Kablolar birçok farklı metal içerebilir. En yaygın kullanılan metal bakırdır, ancak çelik ve alüminyum da kullanılır. Çelik ve alüminyumbakırdan daha düşük iletkenliğe sahiptir, ancak daha düşük maliyetleri nedeniyle giderek daha fazla kullanılmaktadır. Korozyon veya paslanma riskleri nedeniyle kullanıldıkları ortama da bağlı olabilir. Daha az yaygın olanı, elektrik kabloları için de kullanılan altın ve gümüştür. Altın ve gümüş iletkenlik için harikadır ve geniş ticari kullanım için de çok maliyetlidir.
Kablo Hurdası

Eskipazar Kablo Hurdası

Eskipazar Krom Hurdası

Eskipazar Hurdacı olarak 35 yıllık tecrübeye sahip olan firma olarak İstanbul’da krom hurdası sahiplerinin ellerindeki hurdaların alınması için hizmet veriyoruz. Fabrika, depo ya da ev fark etmeksizin ellerinde kromdan hurda olanlara İstanbul genelinde hizmet vermek için kendi araçlarımızla çalışıyoruz.
Krom Hurdası

Eskipazar Krom Hurdası

Eskipazar Kurşun Hurdası

Kurşun hurdası Çıkarılması da bir o kadar kolay olmakla beraber hayatın birçok alanında kullanılmaktadır. Kurşunun atom numarası 82 olup, mavi ve gümüş renk karışımı bir görünüme sahiptir. 1740 derece sıcaklıkta kaynamaya başlar. Kurşunun tek başına kullanıldığı alan sayısı çok azdır. Daha çok diğer maddelerle birlikte kullanılmaktadır.
Kurşun Hurdası

Eskipazar Kurşun Hurdası

Eskipazar Makina Hurdası

Genellikle sanayilerde kullanılan iş makinalarının veya tıp sektöründe bulunan makinaların kullanımını kaybetmesi sonucunda oluşan şekle makina hurdası denir. Ağır tıbbi cihazlar, yük asansörleri ve fabrika kullanımına elverişli tüm cihazlar makina hurdası çeşitlerine girmektedir. Makina hurdası alımıKayseride Hurdacılar firmasının hizmetlerinden yalnızca bir tanesidir. Adresinizden hurdalarınızı alıyor, sökme, tartma gibi işlemleri gerçekleştiriyor ve en yüksek fiyatları vererek hurdalarınızı sorunsuz bir şekilde satın alıyoruz. Eskipazar`te Hurdacılar olarak geri dönüşüme oldukça önem vermekteyiz. Daha rahat yaşanabilir bir çevre için topladığımız makina hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyoruz. Böylece geri dönüşüm ile ülkenin güçlenmesini ve sanayinin yeniden kazandırılmasını sağlamaktayız. Makinalar âtıl bir duruma girdiklerinde makina alımı yapan hurda firmaları devreye girer. Sizlerden satın aldıkları hurdaları ekip arkadaşları ile sökerler. Bu hurdalar çoğunlukla işlevini kaybetmiş fabrikalarda ve iş yerlerinde bulunmaktadır. Makina hurdalarının değerlendirme sürecinde içerisinde malzemelerin değeri kontrol edilir. Bu malzemelerin geri dönüşüme katkısının olup olmadığı incelenir. Bu inceleme süreci ücretsiz bir şekilde yapılır. Tüm bu inceleme sonrasında makinanızın kullanılabilirliğine göre bir değer biçilir ve ödeme işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede çöpe gidecek herhangi bir parça kalmaz.
Makina Hurdası

Eskipazar Makina Hurdası

Eskipazar Nikel Hurdası

Nikel Hurdası Tren ve Uçak yapımında kullanılan paslanmaz çelikler nikel ile elde edilir. Birçok ev aleti nikel içermektedir örneğin; kaşık, çatal, bıçak, tornavida, metal mutfak aletleri vb. ayıca nikel madeni para imalatında da kullanılır. Nikel en fazla paslanmaz çelik üretiminde kullanılır, bu elementin paslanmama ve dövülebilir özelliğinden dolayı paslanmaz çelik üretiminde sıkça tercih edilir. Paslanmaz çelikten sonra en çok kullanım alanı bulduğu sektör kaplamadır. Kaplandığı yüzeyi atmosferik özelliklere karşı ve korozyona karşı korur.
Nikel Hurdası

Eskipazar Nikel Hurdası

Eskipazar Çinko Hurdası

Çinko Hurdası Hurda çinko, çinko cevheri madenciliğinin ve çinko üretiminin bir yan ürünüdür. Atık bir üründür, ancak geri dönüştürülebilir ve yeni ürünlerin üretiminde hammadde olarak kullanılabilir. Çinko;pirinç, bronz ve lehim gibi alaşımları yapmak için bir alaşım maddesi olarak kullanılabilir. Hurda çinko da bazen havai fişeklerde kullanılır. Hurda çinkonun saf metal olarak gerçek bir kullanımı yoktur. Çünkü çok yumuşaktır. Çinkonun konun ana bileşeni, bileşiğin yaklaşık %90’ını oluşturan demir oksittir. Geri kalanı çoğunlukla karbon (C) ve kükürt (S) gibi diğer elementlerin izleridir. Galvanizleme ve pirinçteki iyi bilinen rolünün yanı sıra çinko, başka birçok endüstride de kullanılmaktadır. Araba parçalarından akülere kadar birçok günlük ürünün üretiminde önemli bir bileşendir. Çinko madeni para ve mücevher yapımında olduğu gibi inşaat sektöründe de kullanılmaktadır. Dolayısıyla hurda çinko söz konusu olduğu zaman karşımıza son derece geniş kapsamlı bir ürün yelpazesi çıkar. Şayet satmak istediğiniz hurda çinkonuz varsa, onu piyasaya sürmeden önce tam olarak ne kadar değerli olduğunu bilmeniz önemlidir. Ancak bu sayede çinkonuzu değerinde elinizden çıkarmanız mümkün olur.
Çinko Hurdası

Eskipazar Çinko Hurdası

Eskipazar Çatı Hurdaları

Çatı hurdasının geri dönüştürülmesinin sayısız faydası vardır. Her şeyden önce, israfı azaltmaya yardımcı olur. En Yakın Hurdacılık, hurda malzemeleri geri dönüştürerek, malzemelerin yer kaplayacakları ve kirliliğe katkıda bulunacakları atık depolama alanlarından uzak tutulmasına yardımcı oluyor. Çatı makası hurdasının geri dönüştürülmesi de kaynakların korunmasına yardımcı olabilir. Malzemeleri yeniden kullanarak, ahşap ve metal gibi doğal kaynakların korunmasına yardımcı olabilecek yeni kaynaklara olan ihtiyaç azalır. Çevresel faydalara ek olarak, geri dönüşüm çatı makası hurdası da uygun maliyetli olabilir. Yeni malzemeler satın almak yerine, müteahhitler geri dönüştürülmüş malzemeleri kullanarak paradan tasarruf edebilir ve bu da maliyetleri azaltmak isteyenler için cazip bir seçenek haline gelir.
Çatı Hurdaları

Eskipazar Çatı Hurdaları

 

Eskipazar Güneş Enerjisi Hurdası

Güneş enerjisi Hurda Fiyatları Atıksız ve temiz enerji kaynaklarının başında gelen güneş enerjisi hurdası Güneş’in verdiği ısı ve ışığı elektrik enerjisine çevirerek ev ve iş yerlerinde kullanılabilir hale getiren temiz enerji kaynağıdır. Üretim bakımından diğer kaynaklara göre çok daha avantajlıdır. Çalışma prensibi ise çok basit ve sırdandır. Evlerinizin üzerinde bulunan güneş hücrelerine güneş ışınlar gelmesiyle doğru akım oluşmaya başlar. Bulunduğu bölgeye veya kullanıldığı mevsime göre ele geçirilen enerji miktarının ölçümleri yapılarak seri yada paralel bir düzenek kurularak ev ya da iş yerlerine bağlanır. Gu¨neş Enerjisi Hurda Fiyatları Evlerinizde bulunan güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştüren bu uygulama ile buzdolabı, Tv, şarj aleti gibi her türlü aleti kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.
Güneş Enerjisi Hurdası

Eskipazar Güneş Enerjisi Hurdası

Eskipazar Elektronik Hurdası

Elektronik hurda alımı, elektronik eşyalar bir kez bozulduğu takdirde kurtarılması pek mümkün olmayan hassas ürünlerdir. Bu ürünlerden geriye kalan malzemeler doğaya bırakıldığı zaman ciddi zararlar açığa çıkarabilir. Bu nedenle tüm elektronik atık malzemelerin doğaya atılmaktan ziyade geri dönüşüme hizmet etmesi gerekir. Bunun bilincinde olan Çıtak Hurda firması olarak İstanbul elektronik hurda alım hizmeti sunuyoruz. Elektronik ve bozulmuş tüm hurdalarınız ve parçalarını satmak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece geri dönüşüme katkı sağlamış olacaksınız. Sizden aldığımız elektronik hurdaların yeniden ham madde haline getirilip, sanayilere kazandırılmasını hedefliyoruz.
Elektronik Hurdası

Eskipazar Elektronik Hurdası

Eskipazar Profil Hurdası

Profil hurdası satmak ya da profil hurdası fiyatı hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Hurda profilleri hurdacı kamyonlarımızla bulunduğunuz yere kadar gelerek alıyoruz. Tüm işçilik ve nakliye masraflarını ise biz karşılıyoruz. Sizlerin sadece bizimle iletişime geçmesi yeterlidir. Hurda profil alan hurdacı olarak elinizde bulunan tüm profillerin geri dönüşümünü gerçekleştiriyoruz ve hem size hem de doğaya katkı sağlıyoruz. Telefonlarımız 7 gün 24 saat açıktır. İstediğiniz zaman hurda profil fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hurda profil fiyatları profilin içeriğindeki metalin türüne göre farklılık gösterir. Hurda alüminyum profil fiyatları her zaman hurda demir alüminyum fiyatlarından yüksek olur. Bu fiyat yükselişi hangi hurdacıya giderseniz gidin aynıdır. Bunun sebebi ise alüminyum metalinin demir hurdasına göre daha pahalı olmasıdır. Fiyatlandırma yapılırken elinizde bulunan profil hurdasının ağırlığının önemi de büyük bir etkendir. Elinizde bulunan hurda profilin ağırlığı ne kadar fazla ise o kadar yüksek teklif alırsınız.
Profil Hurdası

Eskipazar Profil Hurdası

Eskipazar Teneke Hurdası

Teneke kutu denildiğinde akla ilk olarak kola kutuları, meyve suyu kutuları gibi alüminyumdan meydana getirilmiş ve şekillendirilmiş her türlü içecek kutusu gelmektedir. Bu içecekler tüketildiği, bittiği zaman ise hurda teneke kutular atık hurda alüminyum teneke kutu olarak isimlendirilen atık kutuların meydana gelmesine neden olmaktadır. Son dönemlerde, yıllarda Dünya’da demir dışında en çok tercih edilen şeyler metal kutulardan elde edilen meşrubat kutuları olmaktadır. Bu nedenle de meşrubat kutularının geri dönüştürülmesi çevre sağlığı açısından çok önemli olmaktadır. Çünkü, günümüzde çok sık tercih edilen bu kutu içecekler içindeki içecek bittiğinde artık bir atık haline gelmektedir. Bu bağlamda da kutuların geri dönüştürülmesi önemli bir maddi kazancın elde edilmesin sebep olabilmektedir.
Teneke Hurdası

Eskipazar Teneke Hurdası

Eskipazar Araba Hurdası

 1.  Ekonomik ömrünü doldurma veya herhangi bir kaza, yanma, tahrip edilme ve benzeri durumlar dolayısıyla kullanılamaz hale gelen araçlar ve devir veya nakil ile hurdaya ayırma işlemi bir arada yapılacak araçlar, ahiplerinin dilekçesi üzerine, ilgili vergi dairesinden vergi borcunun bulunmadığına dair ilişik kesme belgesi aldırıldıktan sonra muayeneye tabi tutulmadan; ekonomik ömürlerini dolduranlardan eskime ve yıpranma nedeni ile trafik emniyeti bakımından tehlikeli olacakları muayene istasyonlarınca tespit edilenler ise yetkililerin talebi üzerine, ilgili vergi dairesinden vergi borcunun bulunmadığına dair ilişik kesme belgesi alındıktan sonra, hurdaya çıkarılır. Bunların kayıtlarına ve tescil belgelerine “hurdaya çıkarılmıştır” damgası vurularak tescil belgesi sahiplerine geri verilir, trafik belgesi ile tescil plakaları geri alınarak iptal edilir.
 2. Hurdaya ayrılmış olan taşıtlar, onarımla yenilenseler bile tescil edilemezler. Ancak, kullanılabilir durumdaki motoru ve diğer parçaları, başka araçlarda kullanılabilir. Bunlardan gerekli görülenler aracın kayıtlarına işlenir. Bu araçların tescile esas müracaat formları ile tescil kayıt defterine hurdaya çıkarıldıklarına dair gerekli kayıtlar düşülür ve bu müracaat formları bir yıl sonra imha edilir.
 3. Hurdaya ayırma işlemleri aracın en son tescilli olduğu ilde yapılır.
 4. Hurdaya ayrılan taşıtlarla ilgili bilgiler trafik tescil şube ve bürolarınca elektronik ortama aktarılır ve durum ilgili vergi dairesine de bildirilir.
 5. Hurdaya ayrılan araçlara ilişkin bilgiler elektronik ortamda Bilgi İşlem Merkezince Milli Savunma Bakanlığı Seferberlik Dairesi Başkanlığına gönderilir.
Tüm Araçlarınız Değerinde nakit alınır.
Araba Hurdası

Eskipazar Araba Hurdası

Eskipazar Tesisat Hurdası

Tesisat Hurdası İnşaat sektöründe önde gelen malzemelerin başında tesisat ve ekipmanları gelir. Musluklar, bataryalar, duş malzemeleri ve klozet takımları yapılan her inşaatın vazgeçilmez elemanlarıdır. Ancak hurdaya çıkmış, artık kullanılmaz hale gelen ya da arızalanan tesisat ve ekipmanlar hurda alım ve sökümü yapan firmalar tarafından toplanarak geri dönüşüme hazır hale getirilir. Böylece kullanılmaz hale gelen bu ekipmanlar geri dönüşümde yeniden üretilerek kullanıma hazır hale getirilmiş olur. Hurda alımı yapan firmamız, bu hizmetinin yanında söküm hizmeti de vermektedir. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile tecrübeli ve uzman kadrosu ile hurdaya çıkmış malzemeleri yerinizde alımını yapar, söküm ve yıkım işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır. Sizin de kullanım süresi dolmuş, bozulmuş, yenilenmesi gereken tesisat ve ekipmanlarınız varsa hurda ve söküm hizmeti veren firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece, hem ülke ekonomisine katkı sağlamış olursunuz hem de doğal kaynaklarımızı koruyarak doğaya ve insan sağlığını koruma altına almış olursunuz.
Eskipazar Tesisat Hurdası

Eskipazar Tesisat Hurdası

Eskipazar Plastik Hurdası

Hurda Plastik Geri Dönüşümünde en önemli konulardan biri de firmanın lisanslı geri dönüşüm firması olmasıdır. Çevre Orman Bakanlığı denetiminde yapılan geri dönüşüm katma değer olarak çevreye kazandırılmaktadır. Kullandığımız tüm ürünler bir gün çöp olacağı kesindir. İnsan durmadan hurda ve çöp üretmektedir. İstatistiklere baktığımızda 2008 yılında sadece dünyadaki çevre konusundaki harcamalar 600 milyar doları geçmektedir. Bu rakam her yıl % 4 % 5 gibi bir oranda artmaktadır ve bu bütçenin % 40 ı her yıl çöp muhafazası ve geri dönüşüm için harcandığı düşünülürse yaklaşık 240 Milyar Dolar dünyada her yıl çöpe gitmektedir. Bu sebeple geri  geri dönüşüm konusu çok önemli gibi gözükmekte ve eğer sistemli bir yola oturtulabilirse ekonomiye çok önemli bir canlılık sağlayabilmektedir.Ancak dikkatsizce yapılacak  geri dönüşümün ekonomiye zarar vermesi, mümkündür.
Plastik Hurdası

Eskipazar Plastik Hurdası

Hangi İlçelere Hizmet Veriyoruz?

Hurda alımı konusunda iletişim kuracak birilerini bulmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz. Bu işi hakkıyla yapan doğru firmalar her zaman yanınızda olacaktır. Hurda alan firmalar arasında bizler de Eskipazar Metal Hurda firması olarak tüm gereksinimlerinizde yanınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Hurda hale gelmiş ürünlerinizi ne yapmanız gerektiği konusunda düşünmenize gerek yok! Eskipazar merkezli çalışan firmamız yaklaşık tüm ilçelere hizmet veriyor. Bizi arayarak bulunduğunuz ilçeyi, satmayı düşündüğünüz hurda türünü ve miktarınız adresinizle beraber belirtmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden iletişim bilgilerimize doğruda ulaşarak bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Satın aldığımız ürün gruplarını listeleyecek olursak;
 1. Bakır Hurdası
 2. Sarı Hurdası
 3. Alüminyum Hurdası
 4. Kurşun Hurdası
 5. Akü Hurdası
 6. Kablo Hurdası
 7. Kalerifer Kazanı Hurdası
 8. Soyma Bakır Hurdası
 9. Bakırlı Radyatör Hurdası
 10. Kombi Hurdası
 11. Klima Hurdası
 12. Motor Hurdası
 13. İnşaat Hurdası
 14. Araba Hurdası
 15. Plastik hurdası
 16. Kağıt Hurdası
 17. Çinko Hurdası
 18. Demir Hurdası
 19. Krom Hurdası
 20. Elektronik Hurdası
 21. Pimapen Hurdası
 22. Güneş Enerji Sistemi Hurdası
Maden hurda fiyatları en yüksek veren hurdacılar için doğru adres Eskipazar Metal Hurda olup ürünlerinizin tümünü itinayla ve değerinde alıyoruz. Her ürün gurubu için farklı fiyatlandırma sistemimiz bulunuyor. Malzemenin yapısına göre kilogram hesabı yaparak güncel hurda maden fiyat çalışmasını sizlere sunuyoruz. Bununla beraber sektörün en pahalı hurda alımını Eskipazar Metal Hurda olarak sizlere sunuyoruz. İletişim bilgilerimiz ve merak ettiğiniz diğer detayların tümüne internet sitemiz üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Güvenli, kaliteli ve hızlı hurdacılığın tek adresi olmaktan gurur duyuyoruz. Eskipazar Hurdacı

Hurdanız mı Var ? Hemen Gelip Alalım